HOT Gaming Zone - шаблон joomla Форекс
×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 500937

Grodzisk Mazowiecki, Inowrocław, Bielsk Podlaski, Ełk, Kędzierzyn-Koźle, Kołobrzeg, Konin, Mielec, Ostrołęka, Piła, Prudnik, Sanok, Sędziszów Małopolski, Tczew, Ustrzyki Dolne, Węgorzewo, Ostróda, Brodnica, Chełmno, Chojnice, Ciechanów, Kętrzyn, Lipno, Ropczyce, Skierniewice, Kutno, Pruszcz Gdański. Oferujemy indywidualnie dopasowaną ofertę reklamy w autobusach na terenie Śląska (Katowice i in.), Zagłębia (Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin) oraz pozostałych większych ośrodkach miejskich na terenie kraju (Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin i in.).

 

Reklama zewnętrzna może być umieszczana wyłącznie na powierzchniach bocznych autobusu, na tle kolorystyki standardowej (niebieski i żółty) w barwach odpowiednio dopasowanych do kolorystyki autobusów. Przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.

 

Reklama nie omija także wnętrza muszli klozetowych i pisuarów - poniżej „wewnątrzpisuarowa” reklama konsoli do gier. Na monitorach prezentujemy reklamy oraz ogłoszenia, które możemy przygotować we własnym zakresie lub otrzymać od Klienta. Zwrócimy się z prośbą dopuszczenie przynajmniej reklamy typu „fullback” - podsumowuje.

 

Reklama nie może zakrywać znaków informacyjnych w formie piktogramów zamieszczonych na poszyciu pojazdów oraz przycisków otwierania drzwi. Formę tej reklamy możemy porównać do reklamy telewizyjnej z tą różnicą, że pasażerowie nudząc się podczas podroży są podczas jej trwania najbardziej podatni na oddziaływanie emitowanych spotów.

 

Przewaga reklamy w autobusach nad innymi formami reklam, wiąże się z niecodzienną sytuacją. Dodatkowo reklama w autobusach na monitorach LCD ma możliwości emisyjne, identyczne jak reklama telewizyjna. Od tego czasu nieprzerwanie zajmujemy się dostarczaniem naszym klientom najlepszych, kompleksowych rozwiązań w dziedzinie efektywnego wykorzystania komunikacji miejskiej w kampaniach reklamowych.

 

Zgodnie z podpisanym niedawno aneksem do „Umowy Powierzenia” reklama jest rozliczana oddzielnie od wpływów ze sprzedaży biletów oraz rekompensaty z budżetu miasta za usługę przewozową: MPK Łódź może przeznaczyć na działania promocyjne wyłącznie dochody z reklamy (ich przełożenie na sytuację finansową przewoźnika jest więc najwyżej pośrednie).

 

Kurde,przyjeżdżasz jako turysta do Wrocławia, wsiadasz do autobusu komunikacji miejskiej i widzisz taki komunikat. Czynsz przysługujący MZK ulega odpowiedniemu zmniejszeniu z tytułu skrócenia okresu ekspozycji reklamy z przyczyn określonych w ust. Reklama w komunikacji miejskiej Warszawa , który może decydować wyborze reklamy tranzytowej jest to, że reklama ta ma wysoki potencjał.

 

Dynamiczna reklama nie pozostanie nie zauważona i bez wątpienia zwraca uwagę pośród tradycyjnych statycznych nośników reklamowych. Wynajem powierzchni reklamowej w komunikacji miejskiej ma kluczowe znaczenie dla promocji produktu i wzmocnienia pozycji marki na rynku.